اسـکـاچ سـیـمـی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

"محصولات آرایشی و بهداشتی خاص پاک نهادان"

بخش 1

 اسـکـاچ سـیـمـی  

این اسکاچ‌ها در مجموعه پاک نهادان در دو مدل سخت ( زِبر ) و نَرم ( بالشتی، حصیری و...) عرضه می‌شود و مورد استفاده قرار می‌گیرد، این محصولات از جمله تولیدات خاصی محسوب می‌شود که طرفداران بی‌شماری در تهران و شهرستان‌ها پیدا کرده است. اسکاچ‌های سخت ( زِبر ) برای از بین بردن لکه‌های سخت در سطوح زبر کاربرد دارد، اسکاچ‌های نَرم ( بالشتی، حصیری و...) با ابر ۲ سانت ویژه هم جهت نظافت و از بین بردن انواع لکه‌ها برای سطوح مختلف کاربرد دارد.

یکی از دغدغه‌های همیشگی بانوان در آشپزخانه انتخاب و پیدا کردن یک اسکاچ ظرفشویی مناسب است که می‌تواند نقش تعیین کننده ای در کیفیت شستشوی ظروف آشپزخانه آنها داشته باشد و همچنین یک انتخاب درست می‌تواند به این چالش همیشگی بانوان، پایان دهد.

در این بخش می‌خواهیم توضیحی ساده درباره چگونگی کاربرد اسکاچ‌های خانگی به علاقمندان ارائه دهیم، اصل استفاده از اسکاچ‌های زبر و نرم برای سهولت در نظافت و پاکیزه نگه داشتن سطوح و یا ظروف مختلف است، اسکاچ‌های نام برده و با توجه به اینکه مصرف خانگی دارند در رنگ بندی‌های مختلف برای عموم مردم عرضه می‌شود، در این اسکاچ‌ها از کاتالیزوری استفاده می‌شود که اسکاچ یا اسفنج نام دارد و بسیار کار را برای مصرف کنندگان آسان می‌کند. جنس اسکاچ‌ها یا اسفنج‌ها از مواد پلیمری ساخته می‌شوند که با توجه به ساختار شیمیایی که دارند به راحتی و کمترین انرژی می‌توانند مواد غذایی چسبیده شده به ظروف و لکه‌های چربی و... که به ظروف و سطوح مختلف چسبیده می‌شود را از بین ببرد.

فراموش نکنید هدف اصلی استفاده از اسکاچ در آشپزخانه خانه‌ها کمتر کردن سطح تماس پوست دست با مواد شوینده مورد استفاده در منازل است، اسکاچ‌ها به تنهایی قابلیت شویندگی ندارند و حتماً باید با آغشته کردن  آن با مواد شوینده مختلف اعم از مایع ظرف شویی، سفید کننده و... و با ترکیب با آب در مقابل لکه‌های چربی و سطوح آلوده، از آن استفاده کرد که باعث می‌شود ظرف شستن از لذت بخش‌ترین کارهای دنیا باشد البته نه برای آقایان !

پاک نهاد یار همیشگی شما برای نظافت و پاکیزگی است...