معجزه سبزیجات برای درمان چاقی

اگر راه های متفاوتی  را برای درمان چاقی و اضافه وزن خود استفاده کردید و نتوانسته اید به وزن ایده آل خود نزدیک شوید، سفارش می کنم  با انجام  توصیه درمانگران شیوه های طبیعی درمان در سراسر جهان برای کاهش و تثبیت وزن خود اقدام کنید.

درمانگران شیوه های طبیعی درمان در جهان نسخه های گیاهی وبدون عارضه را برای کاهش وزن و درمان چاقی به مراجعان خود سفارش می کنند و عقیده دارند افراد ی که اراده محکمی داشته باشند با ساده ترین برنامه های غذایی و مصرف گیاهان دارویی مفید می توانند علاوه بر چاقی و اضافه وزن بر فشار خون، بیماری های قلبی، تنگی نفس، چربی خون و دیگر بیماری های ناشی از چاقی غلبه کنند.

 سرکه سیب را دست کم نگیرید

با مصرف سرکه سیب می توانید تاثیر قابل توجهی در کاهش وزن داشته باشید. نوشیدن مخلوطی از یک لیوان آب و ۲ قاشق غذا خوری سرکه سیب یکی از بهترین شیوه ها برای افزایش سوخت و ساز کالری ها ست. به جای مصرف سس از سرکه انگور یا سرکه سیب در سالاد استفاده کنید و بجای  آبلیمو، آبغوره یا گرد لیمو برای طعم دار کردن غذا از سرکه سیب یا انگوراستفاده کنید.

 شوید درمانی کنید

در مواقعی که تجمع چربی ها در قسمت های مختلف بدن باعث چاقی موضعی در اندام ها می شود، فرد احتیاج به یک چربی سوز مناسب دارد تا بتواند هم تجمع سلول های چربی را درقسمت های مختلف بدن متوقف کند و هم به شکسته شدن سلول های چربی و از بین رفتن اضافه وزن کمک کند. از نظردرمانگران طب سنتی نوشیدن آب و عرقیات گیاهی به مقدار کافی می تواند باعث افزایش متابولیسم بدن شده و این روش به مرور موجب بهبود روند کالری سوزی در بدن می شود.

 نوشیدن آب به مقدار کافی در طول روز و اضافه کردن مقداری از عرق گیاهی زیره و عرق گیاهی شوید به آب، می تواند به پاکسازی بدن از چربی ها و مواد زائد و افزایش میزان سوخت و ساز کالری ها در بدن کمک کند. برای تهیه این نوشیدنی ها کافی است مقداری از این عرق گیاهی زیره یا شوید را با مقدار برابر آب ترکیب کرده و آن را در طول روز خنک بنوشید.

فلفل قرمز با افزایش متابولیسم بدن به سوختن چربی ها و  کاهش وزن کمک می کند.

مصرف فلفل قرمز در وعده های غذایی مهم ترین عامل برای افزایش سوخت و ساز بدن است. فلفل قرمز یکی از طبیعی ترین خوراکی های چربی سوز است که می تواند میزان چربی های بدن را به حداقل ممکن برساند.

در صورت داشتن اختلال در دستگاه گوارش، درد معده یا بیماری های گوارشی دیگر ودر صورت ابتلا به بیماری های عصبی یا زود خشمی این روش را برای کاهش وزن و رسیدن به وزن ایده آل تان انتخاب نکنید و به جای این روش سراغ دیگر شیوه های طبیعی درمان بروید و با مشورت متخصص یا درمانگر طب سنتی بهترین شیوه طبیعی لاغری را امتحان کنید.

 با گزنه چای لاغری درست کنید

اگر جزءکسانی هستید که با رعایت رژیم غذایی امکان دارد تغییراتی در خلق و خوی شما بوجود آید طوری که بی حوصله و بداخلاق شوید سفارش می کنیم از دمنوش گزنه یا چای گیاهی باباآدم برای لاغری و کاهش وزن استفاده کنید.

درمانگران روش های طبیعی اعتقاد دارند افرادی که رژیم غذایی خاصی دارند باید در کنار رعایت دستورهای متخصص شان از انواع چای های گیاهی مانند چای گزنه یا چای باباآدم استفاده کنند تا هم از خواص چربی سوزی آنها وهم خواص آرامش بخشی و تسکین دهندگی آنها بهره مند شوند. نوشیدن این چای ها ۲ تا ۳ فنجان در طول روز می تواند تاثیر موثر و مفیدی در کاهش وزن و برطرف کردن بدخلقی داشته باشد.

 معجون هویج و جعفری بخورید

یکی از مفیدترین معجون ها و نسخه های گیاهی برای کاهش وزن و پیشگیری از چاقی نوشیدن معجونی از هویج و جعفری تازه در فاصله زمانی مشخص در طول روز می باشد.

به گفته درمانگران طب سنتی افرادی که در فاصله بین ۲ وعده غذای اصلی از این معجون استفاده می کنند می توانند برای از بین رفتن چربی ها و شکسته شدن سلول های چربی در بدن شان امیدوار باشند به خصوص اگر این افراد در کنار رعایت رژیم غذایی سبک و نوشیدن این معجون گیاهی به نرمش و ورزش بپردازند.

درمانگران بر این باورند که نوشیدن آب جعفری به تنهایی می تواند موجب کنترل و تنظیم میزان قند خون شده و به سلامت افراد دچار اضافه وزن کمک می کند. مصرف جعفری در وعده های غذایی می تواند میزان کلسترول خون را کاهش داده و آن را کنترل کند. هنگام خرید، دقت کنید تا هویج تازه و برگ های تیره تر جعفری را انتخاب کنید.

زنجبیل راهکار مناسبی برای کاهش وزن و چربی سوزی است .

 از زنجبیل حب بسازید:

درمانگران عقیده دارند که گنجاندن زنجبیل در برنامه غذایی هفتگی، دست کم سه بار، تاثیر زیادی در کاهش وزن و افزایش میزان سوخت و ساز بدن دارد. این گیاه دارویی به خاطر این که متابولیسم بدن را بالا می برد در گروه موفق ترین چربی سوزها و کالری سوزهای طبیعی به شمار می رودو می تواند روند لاغری را در افراد علاقه مند به کاهش وزن تسریع کند.

خوردن سالاد دارای زنجبیل یا ماستی که زنجبیل تازه در آن رنده شده باشد، می تواند میزان اشتهای افراد راقبل از خوردن ناهار و شام کم کند و باعث  کاهش وزن شود. نوشیدن چای تهیه شده از زنجبیل یا افزودن یک تا ۲ حبه کوچک از زنجبیل به چای یا دمنوشی که افراد روزانه مصرف می کنند، می تواند تاثیر زیادی در کاهش وزن و افزایش متابولیسم و سوخت ساز در بدن داشته باشد.

این گیاهان دارویی را فراموش نکنید.

علاوه بر استفاده از نسخه های گیاهی ذکر شده برای کاهش تجمع سلول های چربی در بدن و پیشگیری از چاقی پیشنهاد می کنیم این سبزی ها را هم به برنامه غذایی تان اضافه کنید.

نعناع یکی از سبزی هایی است که مصرف آن در میان وعده های غذایی و پیش غذاها می تواند به کاهش اشتها و پیشگیری از تجمع چربی ها کمک کند. بهتراست از این سبزی به صورت تازه استفاده کنید.

روزی ۲ لیوان آب کرفس و کیوی بنوشید و فراموش نکنید گیاه کرفس را جایگزین آب آن نکنید زیرا کرفس بعد از آبگیری دچار تغییراتی می شود که راحت تر می تواند سلول های چربی در بدن را بشکند.

شوید خشک شده را به ماست کم چرب اضافه کنید و از آن در میان وعده ها یا به عنوان دسر در وعده های غذایی میل کنید. شوید خشک یکی از بهترین چربی سوزهاست.

دارچین هم از جمله ادویه هایی است که به علت طبع گرمش می تواند تاثیر مستقیم بر افزایش سرعت سوخت و ساز بدن بگذارد.

اضافه کردن یک تا ۲ دانه هل به چای روزانه می تواند به کاهش تجمع چربی ها و افزایش سرعت شکسته شدن سلول های آنها کمک کند.

 

گنجاندن رازیانه در برنامه و رژیم غذایی نیز می تواند به کاهش وزن شما کمک کند. در شرایطی که اضافه وزن فرد به آب میان بافتی او باز می گردد مصرف رازیانه که گیاهی ادرارآور است، می تواند به کاهش وزن کمک کند.

 • اسکاچ سه عددی

  اسکاچ سه عددی

 • اسکاچ موسی

  اسکاچ موسی

 • اسکاچ بیضی سیمی

  اسکاچ بیضی سیمی

 • دستکش همه کاره

  دستکش همه کاره

 • دستمال دولایه

  دستمال دولایه

 • دستمال دوطرفه پلیشی

  دستمال دوطرفه پلیشی

 • اسفنج خودرویی

  اسفنج خودرویی

 • اسکاچ هانس

  اسکاچ هانس

 • اسفنج جادویی clean wave دو قلو

  اسفنج جادویی clean wave دو قلو

 • اسفنج سفره پاک کن

  اسفنج سفره پاک کن

 • دستمال میکروفایبر هانس

  دستمال میکروفایبر هانس

 • اسفنج جادویی clean wave یک قلو

  اسفنج جادویی clean wave یک قلو

  درباره پاک نهاد

  شرکت بازرگانی پاک نهاد تولیدکننده محصولات آرایشی بهداشتی شینا و آریا از قبیل پد لاک پاک کن کاسه ای،پد لاک پاک کن جعبه ای،استون ویتامینه،پارافین بهداشتی،روغن بادام تلخ،جرم گیر کتری و سماور،لوله بازکن،موم سرد اپیلاسیون،ماسک نانو با تکیه بر نیروی کار ایرانی توانسته قدمی در جهت توسعه تولید ملی بر دارد. در طی حضور نزدیک به یک دهه و شروع از بازارهای منطقه ای و گسترش آن به کلیه مناطق تهران،حومه و شهرستانها توانسته است نظر مشتریان را بر پایه اعتماد دو جانبه و تعهد طولانی مدت جلب نماید.