برند گران قیمت ترین لباس های دنیا

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
گران قیمت ترین لباس های دنیا گران قیمت ترین لباس های دنیا

10. Valentino

valentino

این برند با طرح های خلاق و شیک زنان را شیفته خود کرده است، والنتینو در حال حاضر به برند فوق العاده جذاب دوستداران مد در سراسر جهان تبدیل شده است که این موجب قرار گرفتن در کمد افسانه ای لباسهای گران قیمت در دنیا شده است،طراحی آن به طور تخصصی بروی لباس شب می باشد.(تاسیس 1960-ایتالیا)

9. Versace

Versace

برند ایتالیایی ورساچه تولیدکننده طرح های مدرن برای مردان و زنان می باشد. دوستداران این برند بسیار محبوب آماده پرداخت هر قیمت برای آخرین مد روز و با کیفیت بهتر می باشند. این برند در زمینه انواع لباس مد هیچ فضا برای رقبا باقی نگذاشته است.در حال حاضر علاوه بر قرار گرفتن در صدر لباس های لوکس شناخته شده در دنیا،برند خود را در محدوده لوازم جانبی، آرایشی و حتی تولید مبلمان گسترش داده است .(تاسیس 1978-ایتالیا)

8. Guess

Guess

Guess محبوب ترین برند  برای شلوار جین است. این یکی از آن برندهای است که همیشه باعث تعجب مشتریان است. این برند عمدتا تولید اقلام خود را به زنان و مردان بزرگسال اختصاص داده است. شلوار جین و تی شرت  Guess بسیار محبوب در میان دوستداران جوانان مد می باشد. (تاسیس 1981-آمریکا)

7. Dior

Dior

دیور برای طرح های بسیار پیچیده، زرق و برق دار، با ظرافت بالا، مدرن و با پرستیژ لباس شناخته شده است. این برند محصولات با کیفیت خود را مطابق با با آخرین روند مد پیش می برد که جذب  زنان مدگرا به این برند گران قیمت شده است. شهرت دیور به محصولات جدیدی همچون عطر، کیف، عینک آفتابی افزایش یافته است.این برند محصولات مختلفی حال به بازار کشورهای دیگر صادر میکند که بیشترین آن کیف پول و کیف های دستی زنان است.(تاسیس 1946-فرانسه)

6. Marc Jacobs

 

تطابق با تغییرات فصلی، طرح های لوکس و فروش منحصر به فرد برخی از ویژگی های این برند هستند. این برند با مد لباس های لوکس به شهرت رسید اما در حال حاضر بروی طلا و جواهر، کیف های دستی و کفش متمرکز شده است، اما موفقیت کلی خود را مدیون طراحی لباس است.(تاسیس 1984-آمریکا)

5. Armani

Armani

آرمانی نه تنها گران ترین برند لباس است بلکه محبوب ترین برند در سراسر جهان به حساب می آید. تعداد بسیار کمی از برند ها با طیف وسیعی همچون Armani وجود دارد. گستردگی آن با عطر شروع و به لباس ختم می شود. این نام قدیمی فعال در تولید لباس به خصوص شلوار جین و تی شرت می باشد که در آن تنوع فصلی وجود دارد.آرمانی در حال حاضر بروی جامعه هدف بچه ها، زن و مرد متمرکز شده است.(تاسیس 1975-ایتالیا)

4. Dolce and Gabbana

Dolce and Gabbana

معمولا با عنوان D & G شناخته شده است، دولچه و گابانا نیاز به هیچ کلمه ای برای توصیف محبوبیت مارک های خود ندارد. این برند معروف ترین و مطلوب ترین لباس در فرهنگ ایتالیایی است. هم مردان و هم زنان  به انداره تقریبا یکسان دوستدار این برند می باشند. D & G گران ترین نام تجاری لباس جهان در سال 2013 شده است.(تاسیس 1985-ایتالیا)

3.prada 

Prada

اگر شما مایل به ایجاد یک تغییر در زندگی هستید و دنبال بهترین انتخاب برای محقق دن آن برند Prada را پیشنهاد می کنیم . این برند ایتالیایی تعداد زیادی از جوانان عاشق مد را به خود جذب کرده است. محصولات Prada شامل گران قیمت ترین لباس ها در جهان است. این برند برای طرح های خود را به سادگی، متمایز بودن و راحت بودن مشهور است. همچنین با یک نام خوب در بازار عطر فعایت می کند.(تاسیس 1913-ایتالیا)

  

2. Chanel

Chanel

شانل یکی از آن برندهایی است تقاضای زیادی را برای خود بدست آورده است. این یک نام تجاری است که اغلب توسط افراد معروف و ثروتمندان مورد توجه قرار می گیرد. طرح های شیک و غنی شما را قادر به انتخاب در میان تنوع زیاد می نمایید.. عینک های لوکس، محصولات مراقبت از پوست و محصولات زیبایی را نیز می توان از جمله محصولات شانل نام برد. این برند در میان دوستداران مد جوان به دلیل تمایز در طراحی قرار دارد.(تاسیس 1909-فرانسه)

1. Gucci

Gucci

لوکس بودن و کیفیت کلی این برند معروف ایتالیایی را در رتبه نخست قرار داده است. طراحی های  Gucci هم برای مردان وهم برای زنان در طیف وسیعی می باشد.محصولات Gucci شامل لباس های مجلسی،عطر،محصولات آرایشی،ساعت،عینک آفتابی ،کراوات، کیف های دستی، دامن، کفش و چمدان است.این برند گران در عین حال همیشه لوکس و شیک است. این است که بسیاری از رقبای مد و زیبایی توان رقابت با این برند پرآوازه را ندارند. (تاسیس 1921-ایتالیا)