آیا می دانید ژیلت نام یک برند است؟

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

شاید برای شما جالب باشد که بدانید نام ژیلت یک برند از خودتراش هایی است که مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع کلمه ژیلت نیز مانند آیفون که یک برند باز کننده در است، مولینکس که یک برند آسیاب برقی است، تاید که یک برند پودر لباس شویی است و یا ریمل که یک برند براش مژه است و از این دست نام ها، نام یک برند است که با آن مشهور شده است.
در واقع ژیلت معروف ترین برند محصولات مراقب شخصی است. "کینگ سی ژیلت" موسس شرکت ژیلت، با معرفی تیغ خودتراش خود، شیوه ی اصلاح را متحول کرد. از آن پس خیلی از ما خودتراش ها را به نام ژیلت می شناسیم.
ژیلت ها همان تیغ های یکبار مصرفی هستند که این روزها در انواع و طرح های مختلف با قیمت های متفاوت در بازار دیده می شوند. بیشتر استفاده از این تیغ ها برای از بین بردن موهای زائد صورت، ساق پا، دست، زیر بغل و ... است. برخی از این ژیل ها نیز ژیلت های بیمارستانی بوده که در سبک و بهداشتی تری ارائه می شوند.
خودتراش ها یا ژیلت ها برای خانم ها و آقایان متفاوت است. انواعی که برای خانم ها ارائه می شود با توجه به آناتومی بدن آنها و پوست حساس ترشان، تولید می شود. اما برای اصلاح آقایان گونه ی متفاوت تری ارائه می شود.
به خاطر داشته باشید که ژیلت مناسب برای پوست خود را تهیه کنید. همچنین برای دچار نشدن به عارضه های پوستی بهداشت را در مورد آن رعایت کنید. خودتراش خود را بعد از استفاده خشک کرده و به صورت عمودی قرار دهید. فاصله ی بین لبه های خودتراش ها محل تجمع پوست مرده و موی تراشیده شده است، آن را تمیز کنید تا از تجمع میکروب ها جلوگیری کرده باشید. قبل از استفاده پوست خود را مرطوب کنید و پس از آن نیز از لوسیون مناسب پوست استفاده کنید. در این صورت کمتر دچار حساسیت و قرمزی در سطح پوست خواهید شد.
ژیلت های ارزان قیمتی که در بازار دیده می شود، امکان این را دارند که ناقل بیماری باشند. این ژیلت ها از مواد بی کیفیت و ضایعات تهیه می شوند. پلاستیک آن ها از بی کیفیت ترین پلاستیک های ضایعاتی است که می تواند حساسیت های پوستی، آلرژی و دیگر عارضه های پوستی را به همراه آورد. همچنین تیغه ی این ژیلت ها از فلز های مرغوب تهیه نمی شود. در نتیجه دچار زنگ زدگی شده و محل تجمع میکروب ها می شود.
توصیه می شود که از ژیلت های استانداردی که تائیدیه بهداشتی دارند، استفاده کنید. شرکت پاکنهادان ارائه دهنده و پخش کننده ی انواع ژیلت های بیمارستانی و شیو قبل از عمل با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت است.

لیست محصولات شرکت پاکنهادان