انواع خوشبو کننده های هوا

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

همان قدر که زیبایی‌ محیطی که در آن زندگی و کار می کنیم، مهم است، عطر خوب و دل چسب نیز در فضای اطراف، بسیار مهم است. بدون شک بارها پیش آمده است که از بوی نامطبوع محیطی آزرده شوید. تصور کنید که در محیط کار خود هستید و به تمرکز نیاز دارید و یا یک جلسه مهم کاری دارید، اما بوی منزجر کننده ای در فصای اتاق وجود دارد که باعث کلافگی می شود. هوایی که در آن نفس می کشید چه در خانه و چه در محل کار باید مطبوع و دل انگیز باشد. وجود بوی نا مطبوع در فضایی که در آن حضور داریم، از آزاردهنده ترین شرایط است. از این رو یکی از دغدغه های اصلی ما ایجاد بوی مطبوع در هوای خانه، آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حتی دفتر و اتاق کار است.
یکی از دلایل ایجاد بوی نامطبوع، عدم گردش هوا در محیط های بسته، است که منجر به فضای سنگین و نامطبوع می شود. البته این مشکل با استفاده از ترفند های خوشبو کردن هوا تا حد زیادی قابل رفع است. به طور مثال به کار بردن سیستم های تهویه مطبوع می توان تا حد زیادی مانع از ساکن شدن هوا شود.
زمانی که از عطر دل انگیز فضا صحبت به میان می آید، جایی است که انواع خوشبو کننده های هوا، اسپری ها، بوگیرها، خوشبو کننده های آویزی با رایحه های دلچسب، به کمک ما می آیند. خوشبو‌کننده‌های هوا در اشکال متنوع، پاسخگوی بسیاری از نیازهای ما در این زمینه است. اگر به دنبال آن هستید که همیشه و به صورتی یکنواخت، فضای اطراف شما، سرشار از رایحه ی دل‌انگیر باشد، این خوشبو کننده ها، بسیار کمک کننده هستند. در ادامه به معرفی چند محصول برای خوشبو کردن هوا، می پردازیم:

اسپری خوشبو کننده هوا Derex دریکس

دریکس (ترکیه) از برندهای معروف در میان برنده های خوشبوکننده‌های هوا محسوب می شود. همچنین برندی شناخته شده ای در کشور ماست. اسپری خوشبو کننده هوای دریکس، با رایحه‌های متنوع، برای خوشبو کردن محیط خانه، اداره و سایر محیط‌های بسته مناسب بوده و همچنین قابل استفاده بر روی مبلمان پارچه‌ای، پرده، فرش البسه و سایر منسوجات است.
خوشبو کننده کنسروی هوم فرش
خوشبو کننده کنسروی هوم فرش با انواع رایحه‌های خوشبو در غالب بسته‌بندی بسیار شیک، ارائه می شود. از این نوع خوشبو کننده، در فضای سرویس‌ بهداشتی به عنوان بوگیر و کشو و کمد لباس‌ها به عنوان ضد بید می توان استفاده کرد.

خوشبوکننده آویزی هوم فرش

این محصو، بوگیری باعطرخوش است و به دلیل موادترکیبی ای که درآن بکار رفته ،برای رهایی ازبوی بد سرویس های بهداشتی، مخصوصا در آپارتمان ها و بوی بد فاضلاب‌ ها، مناسب است.

خوشبوکننده هوا پرسیکا

این محصول با به کار گیری بهترین رایحه های ادکلن های معروف و بروز دنیا همچون کوکوچنل-ورساچ-ایفوریا-۲۱۲ و...
و به دلیل استفاده ی ردرصد بالای اسانس رایحه، علاوه بر ایجاد عطر دل انگیز در محیط، بسیار ماندگار است. همچنین قابل استفاده در انواع دستگاههای خوشبوکننده هوا است.
شرکت پاک نهادان مفتخر به ارائه این محصولات به شما مشتریان عزیز است. در نظر داشته باشید که همه این محصولات از نظر کیفیت، شدت بو و مدت زمان ماندگاری مورد آزمایش قرار گرفته‌اند.