نکات مهم در استفاده از ژیلت

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

شیو کردن ریش، موهای بدن، موهای زائد و ... با استفاده از ژیلت یکی از آسان ترین، سریع ترین و بی دردترین راه ها است. اغلب ما از ژیلت ها استفاده می کنیم. حتی آن دسته از افرادی که از ریش تراش و یا خانم هایی که از اپلیدی، لیزر و مومک استفاده می کنند نیز گاهی برای کمبود وقت و یا راحت تر شدن کار ژیلت را انتخاب می کنند.
در استفاده از ژیلت نکاتی وجود دارد که با رعایت نکردن آن دچار مشکلات اساسی می شوید که برای حل کردن آن نیاز به صرف زمان و هزینه ی بیشتری است.
یک ژیلت مناسب، تیز و محکم باعث می شود که نقاط ظریف تر و حساس تر را راحت تر و بهتر شیو کنید. اگر به دنبال ژیلت های ارزان قیمت بازار هستید، باید بدانید که می توانند آسیب زننده باشند. برخی از این ژیلت ها باعث ایجاد بیماری های پوستی می شوند و در محیط حمام آلوده شده و می توانند ناقل انواع قارچ ها و باکتری ها باشند. متریالی که این ژیلت ها از آن ساخته می شوند از بی کیفیت ترین پلاستیک ها و فلزات نامرغوب است که باعث ایجاد آلرژی و انتقال آلودگی های شیمیایی و میکروبی می شود. توصیه ما به شما این است که ژیلت های استاندارد و با کیفیت را از مراکز خرید معتبر تهیه کنید.
علاوه بر انتخاب یک ژیلت مناسب، باید نکات بهداشتی را حین استفاده از آن رعایت کنید. ژیلت های چند لبه ای که خریداری می شوند، پوست و موهای زائد در بین لبه ها باقی می ماند و در نوبت بعدی استفاده ممکن است قارچ و باکتری بر روی آن ها تکثیر شده باشد. در محیط مرطوب حمام امکان تکثیر انواع قارچ ها و باکتری ها دور از ذهن نیست. به خاطر داشته باشید که پس از هر بار استفاده از ژیلت آن را به خوبی تمیز و ضد عفونی کرده و همچنین خشک کنید. بهتر است ژیلت را به صورت عمودی در یک جای خشک نگهداری کنید. رطوبت و گرما دشمن فلز است. ورقه ی نازک روی ژیلت ممکن است دچار زنگ زدگی شده و ناقل بیماری شود.
حین استفاده از ژیلت نیز نکاتی و جود دارد که باید رعایت کنید. به خاطر داشته باشید که هنگام شیو کردن با ژیلت کمی پوست خود را بکشید. قبل از شیو کردن پوست خود را مرطوب کنید ولی بیش از حد خیس نکنید، بهتر است از کرم های مرطوب کننده برای این کار استفاده کنید. این امر باعث جلوگیری از اصطکاک و کشیدگی پوست می شود. همچنین با فشار زیادی ژیلت را بر روی پوست نکشید. بهتر است ژیلت را در جهت رویش مو بر روی پوست بکشید.
بعد از استفاده از ژیلت نیز بهتر است مراقب پوست خود باشید. بعد از شیو کردن با ژیلت، لایه های چربی که به صورت طبیعی روی پوست هستند، از بین می روند. از این رو توجه کنید که بهد از اتمام کار، پوست را با آب خنک یا ولرم بشویید و از محلول های مخصوص بعد از اصلاح استفاده کنید. عدم رعایت این نکات باعث می شود تا پوست به مرور زمان شل شود.

ما در مجموعه پاکنهادان سعی بر این داریم که بهترین و با کیفیت ترین ژیلت های بازار را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهیم. شما میتوانید برای خرید عمده این محصول با مشاوران ما تماس بگیرید.

لیست محصولات ژیلت شرکت پاکنهادان

 

برای خرید محصولات شماره زیر نیز میتوانید تماس بگیرید.

44072059 21 0098