فروش عمده دستمال میکروفایبر و کاربرد آن

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

دستمال ها مخصوصا دستمال های میکروفایبر هانس کاربردهای متفاوتی در بهداشت خانه دارند.شرکت پاکنهادان با سابقه ی طولانی در زمینه فروش و صادرات دستمال های میکروفایبر ، تنظیف ، دستمال سفره، دستمال گردگیری، دستمال شیشه، دستمال پرزگیر و ...فعالیت میکند که هر کدام برای موارد خاصی استفاده می شوند.

در گذشته، یک دستمال از جنس نخ و پنبه که قدرت آبگیری بالایی داشت، مانند انواع دستمال هایی که به دستمال یزدی معروف بودند، یا دستمال هایی از جنس حوله، برای انواع نظافت خانه استفاده می شد. این روزها تنوع در جنس، قابلیت ها، طرح و رنگ انواع دستمال ها، باعث می شود که نتیجه ی بهتری از آن ها بگیریم. 

افراد برای تمیزکردن سطوح مختلف باید یک همراه همیشگی داشته باشند. یک ابزار با کیفیت که علاوه بر نتیجه مطلوب، حتی پس شستشو های مکرر نیز خاصیت خود را حفظ کند و همچنین به سطوح حساس آسیب نرساند. 

برخی از دستمال ها با کمی آب انواع سطوح مثل شیشه، کابینت، گاز، یخچال و … را بدون بر جای گذاشتن لکه، پرز، رد آب و خش تمیز می کنند. به طور مثال از آنجا که برای تمیز کردن سطوح خودرو، نیاز به مواد شوینده وجود ندارد، دستمال هایی معروف به دستمال های نانو، مناسب هستند.

همچنین الیاف میکروفایبر که از پلی‌استر و پلی‌آمید تشکیل شده اند. قطر یک رشته از این الیاف حدودا 20برابر کوچک‌تر از الیاف ابریشم و 100برابر کوچک‌تر از موی انسان است. به همین دلیل لطافت خوبی دارند که برای سطوح حساس مناسب هستند. از طرفی به دلیل خاصیت الکترواستاتیک پاک‌کنندگی در حالت خشک، دارند و در حالت تر، شکست کششی سطحی مایعات و روغن را ایجاد می کنند. 

در الیاف پنبه‌ای هنگام حرکت دستمال روی سطوح جامد، جرم ها و مایعات فقط به سطح الیاف متصل می‌شوند، ولی در الیاف میکروفایبر جرم ها و مایعات وارد شکاف‌های کوچک آن شده و جذب شده و تا زمان شست‌وشو از آن جدا نمی‌شوند. 

برای دوام و ماندگاری بیشتر می‌توان بعد از استفاده از دستمال ها، آنها را به خوبی شست و خشک کرد. البته توجه داشته باشید که نباید برای شستشو از آب خیلی داغ استفاده کرد، حرارت زیاد به آن آسیب خواهد رساند. بهتر است که از شوینده‌های ملایم و بدون کلرین استفاده شود. پیشنهاد ما به شما صابون و صابون مایع است.

برخی از افراد همیشه برای تمیز کردن سطوح مختلف از آب و مواد شوینده استفاده می کنند. آب به علت دو مولکول هیدروژن و اکسیژن می تواند به مواد مختلف چسبیده و با حل کردن در خود، آن ها از سطوح مختلف جدا کند. مواد شوینده نیز در مواردی که آب خاصیت حل کردن ندارد، مانند روغن، استفاده می شود.

اما استفاده از سموم مختلف در ترکیبات مواد شوینده شیمایی، باعث ایجاد حساسیت می شود. همچنین هزینه و زمان بیشتری برای نظافت لازم است. اینجاست که دستمال های جدید به کمک ما می آیند.

لیست دستمال های میکروفایبر هانس :

دستمال دولایه میکروفایبر هانس

دستمال میکروفایبر هانس

سفره پاک کن هانس

دستکش همه کاره نانس