موارد استفاده از ژل مو آتوسا

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

مو ها از عناصر اصلی زیبایی چهره به شمار می روند، از این رو محصولات حالت دهنده مو، مثل ژل مو آتوسا، کتیرا، موس، واکس و انواع روغن ها کاربرد زیادی در بین افراد دارند. حفظ حالت مورد دلخواه مو در مدت زمان طولانی، حفظ موها در برابر آلودگی هوا، عدم ایجاد سفیدی و شوره پس از مصرف، عدم آسیب رساندن به بافت مو، حفظ رطوبت و درخشندگی موها و ... از جمله مواردی است که در انتخاب این محصولات، باید مورد توجه واقع شود. 

در مورد ژل مو آتوسا بهتر است که محصولی انتخاب شود که به آسانی روی مو گسترده و به سرعت خشک شود. همچنین نباید روی مو حالت سنگین ایجاد کند و یا شوره بر جای گذارد. از طرفی میزان چسبندگی ژل مو مهم است، ژل باید مدت زمان طولانی به خوبی حالت مورد دلخواه مو را حفظ کند ولی چسبندگی بر روی موها احساس نشود و مو براحتی شانه شود. 

ژل‌ مو آتوسا  به نسبت موس‌ حالت پایدارتر و کم انعطاف‌تری به موها می دهند. از این رو برای آرایش‌ها و مدل‌هایی که نیاز به دوام بیشتر و انعطاف پذیری کمتری دارند، به کار می‌روند. تولید کنندگان فرمولاسیون متفاوتی برای موهای معمولی و موهایی که به سختی حالت می‌گیرند، ارائه می دهند. 

ژل مو آتوسا  ترکیبی از پلیمرها در یک حلال مایع است، پلیمرهای به کار رفته در ساختار ژل باید لایه ی نازکی روی مو ایجاد کند تا با وجود اینکه موها را حجیم تر و پر پشت تر نشان می دهد، جلوه ی خوبی نیز داشته باشد. در ساختار برخی از ژل ها موادی به کار رفته است که مو را در مقابل اثرات عوامل آسیب رسان محیطی به خصوص اشعه ی UV خورشید، محافظت کرده و حتی برخی از آن ها باعث ترمیم موهای آسیب دیده می شوند. فرمولاسیون برخی از ژل ها نیز سبب افزایش خاصیت استحکام بخشی به موها شده و مانع تغییر رنگ و شکنندگی موها می شوند.

برای استفاده از ژل مو آتوسا ، بهتر است موهای خود را ابتدا با شامپو شست‌وشو داده. آب اضافی را با استفاده از حوله از روی موها بگیريد، مقداری ژل، کف دست خود ریخته و پس از پخش آن بر روی دست، به طور یکنواخت بر روی موها پخش نمایید.

جهت خرید عمده ژل مو آتوسا لطفا با ما تماس بگیرید .