داروهای خانگی به کمک پیشگیری از سرطان می‌آیند

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

 

داروی خانگی ضدسرطان

هریستو مرمرسکی (Hristo Mermerski) این معجون خانگی موجب تقویت و درمان کل بدن می‌شود که در نهایت سرطان را به عقب می‌راند. در این مقاله طرز تهیه این داروی ساده را ارائه می‌دهیم.

 

پیش از آن لازم است توضیح دهیم که این داروی خانگی عروق را تمیز می‌کند، درمان‌کننده قلب است و دستگاه ایمنی بدن را تقویت می‌کند.

 

این دارو همچنین در تمیزی و پاکسازی کبد و کلیه‌ها نقش دارد.

 

بیمارانی که این دارو را مصرف می‌کنند به جز درمان سرطان از مشکلات مربوط به حافظه، سکته قلبی و انواع دیگر سرطان‌ها در امان می‌مانند.

 

تاثیر دیگر این دارو بر تمیزی و پاکسازی کبد و کلیه‌ها است. بیمارانی که این دارو را مصرف می‌کنند از مشکلات مربوط به حافظه، سکته قلبی و انواع سرطان‌ها دور می‌مانند.

 

اکنون به ترکیبات مورد نیاز برای تهیه دارو می‌پردازیم. برای تهیه این داروی خانگی به ترکیبات ساده‌ای نیاز دارید:

1) لیموترش تازه (15 عدد) 

2) سیر تازه (12 حبه)

3) عسل طبیعی (یک کیلوگرم)

4) جوانه گندم (400 گرم) 

5) گردوی تازه (400 گرم) 

 

جوانه گندم: برای تهیه جوانه گندم, در صورتی که جوانه گندم ندارید می‌توانید گندم را در یک کاسه شیشه‌ای ریخته و آب اضافه کنید. بگذارید یک شب بماند. بعد از 12 ساعت گندم‌های خیس خورده را آبکش کنید و بشویید. گندم‌ها را در یک کاسه قرار دهید و اجازه دهید 24 ساعت بماند. بعد از این مدت گندم‌ها جوانه می‌زنند.

 

ترکیب سیر,عسل, جوانه گندم، لیموترش و گردو برای پیشگیری از سرطان مفید است.

   

پس از تهیه جوانه گندم، سیر را پوست بگیرید و گردوها را آماده کنید. 5 عدد لیموترش ارگانیک را با پوست له کنید. جوانه گندم را به آن اضافه کنید. آب لیموترش‌های باقیمانده را گرفته و به ترکیب اضافه کنید. بقیه مواد به غیر از عسل را اضافه کرده و مخلوط کنید تا یک ترکیب یک دست حاصل شود. در نهایت عسل را افزوده و هم بزنید و مواد به دست آمده را داخل یخچال قرار دهید. این دارو باید به مدت 3 روز داخل یخچال بماند.

 

شیوه استفاده از داروی خانگی ضدسرطان 

پس از تهیه دارو می‌توان بعد از سه روز داروی آماده را مصرف کرد. نیم ساعت قبل از صبحانه، ناهار و شام 1 تا 2 قاشق از این دارو را مصرف کنید. اگر برای پیشگیری یا درمان سرطان از این داروی خانگی استفاده می‌کنید می‌توانید هر 2 ساعت یک بار 1 تا 2 قاشق از آن مصرف کنید.

 

هیچ سرطانی نمی‌تواند در بدن سالم دوام بیاورد. به گفته دکتر مرمرسکی مصرف این دارو باعث طولانی شدن عمر، سلامت بدن و درمان سرطان شده و بدن را جوان و پرانرژی نگاه می‌دارد. چون حاوی تمامی ویتامین‌ها، مواد معدنی، پروتئین‌ها، کربوهیدرات‌ها و چربی‌های سالم می‌باشد. این دانشمند روسی معتقد است که داروی پیشنهادی‌اش باعث تقویت اعضای بدن و غدد می‌شود و بدن را سالم می‌کند.