آپارتمان های کوچک و معضل کمبود جا 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

 

با افزایش جمعیت و مهاجرت به شهرهای بزرگ تغییرات بزرگی در فضای زندگی مردم شهرنشین ایجاد شده است. آپارتمان های کوچک و معضل کمبود جا نواوری های جدیدی در معماری داخلی و طراحی دکوراسیون ایجاد کرده است.  در این مطلب شما را با ترفندهایی برای حل و رفع این مشکل آشنا می کنیم. 

مهاجرت، زندگی شهرنشینی و هزینه های سرسام آور خرید مسکن بسیاری از ما را ناگزیر به آپارتمان نشینی کرده است. اگر شما هم در یک آپارتمان کوچک زندگی می کنید و فضای مناسب برای طبقه بندی و نظم دهی به لوازم و وسایل تان  ندارید، بهتر است با این مطلب  همراه باشید.

 

دکوراسیون خانه‌های کوچک:میزهای کوچک

میزهای کوچک از کاربردی ترین عناصر برای دکوراسیون خانه‌های اجاره‌ای می باشد. با کمک این میزها به سادگی می توانید به لوازم و وسایل خود نظم و ترتیب ببخشید. حتی می توانید برای این منظور از میزهای کوچک و تاشو کمک بگیرید و در مواقع نیاز آن ها را برپا کنید و به لوازم و وسایل خود نظم ببخشید.

  

دکوراسیون خانه های کوچک : میزهای صندوقی  جلو مبلی

از میزهای صندوقی به عنوان میز جلو مبلی‌تان استفاده نمایید، این میزها بهترین گزینه برای جای دادن و ذخیره سازی مجلات، روزنامه ها و یا ظروف پذیرایی می باشد. بسیاری از این نوع میزها دارای کشوهای متنوعی هستند که جدا از زیبایی در دکوراسیون بسیار کاربردی می باشند. 

 

دکوراسیون خانه های کوچک : سبدهای حصیری

سبدهای حصیری گزینه مناسبی برای طبقه بندی و نظم دهی به لوازم اتاق خواب شماست. این سبدهای کوچک بهترین گزینه برای طبقه بندی داخل کمد دیواری ها می باشد و گزینه  مقرون به صرفه ای برای نظم دهی به لوازم شما محسوب می‌شود.

  

دکوراسیون خانه های کوچک : کشو تختخواب

تخت های کشو دار امروزه بسیار مورد پسند مشتریان هستند.  از گزینه های دلخواه برای دکوراسیون خانه های کوچک محسوب می شود. این تخت ها فضای بسیار مناسبی برای طبقه بندی و نظم دهی البسه و یا سایر لوازم مثل لوازم تحریر بچه ها کتاب ها و... برایتان به وجود می آورد. قسمت زیرین این تخت‌ها دارای کشوهای متعددی است. 

 

دکوراسیون خانه های کوچک : میزهای پاتختی

میزهای پاتختی  از مهمترین لوازم هر اتاق خوابی محسوب می شود که می تواند به لوازم و وسایل شما نظم و ترتیب ببخشد پس به دلیل کوچک بودن خانه های اجاره ای خود این عنصر مهم و کاربردی را از دکوراسیون خانه  اجاره ای خود حذف نکنید.

 

 

دکوراسیون خانه های کوچک : میز کنسول ها

میز کنسول ها نیز عنصر کاربردی بسیار مناسبی برای طبقه بندی و نظم دهی دکوراسیون خانه اجاره ای شما محسوب می شود می توانید آن را تبدیل به یک قفسه یا جا کتابی در اتاق نشیمن یا اتاق پذیرایی کنید و حتی از آن برای جداسازی دو فضای نشیمن و غذا خوریتان استفاده نمایید.

  

دکوراسیون خانه های کوچک : کمد و دراور

هیچ کس از تاثیر کمد و دراور در دکوراسیون خانه های کوچک اجاره ای غافل نیست. این کمد و دراورها را می توانید در تمام بخش های دکوراسیون داخلی تان قرار دهید و به لوازم و وسایل مختلف خود را با کمک آن ها نظم ببخشید. بسیار جادار هستند و در طرح های متنوع و زیبا در بازار قرار دارند. 

 

دکوراسیون خانه های کوچک : میزهای کوچک اتاق کودک

در طراحی دکوراسیون خانه هاهمه  اعضا و لوازم و وسایلشان را در نظر بگیرید به طور مثال فضایی را برای طبقه بندی و نظم دهی لوازم و اسباب بازی های بچه ها در نظر بگیرید با ابن کار به سادگی می توانید به لوازم کودکان خود نظم ببخشید و ظاهر مرتب تری به دکوراسیون خود ببخشید.