اطلاعاتی کاربردی در ارتباط با موبرها .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 اطلاعاتی کاربردی در ارتباط با موبرها 

رفع موهای زائد بدن از اصول اساسی رعایت بهداشت شخصی است. در این زمینه کاربرد بهترین شیوه‌ها و مصرف بهترین مواد برای جلوگیری از ایجاد عفونت‌ها و آلرژی های پوستی و غیره بسیار بااهمیت است. 

تمیزی بدن از نظر پاک سازی موهای زائد از مهم‌ترین دغدغه‌های زیبایی هر زنی است که علاوه بر رعایت بهداشت فردی مسئله‌ای است که دین اسلام نیز به آن سفارش اکید داشته است. انتخاب بهترین روش از بین بردن موهای زائد همیشه یک معضل بزرگ است. برخی راحت‌‌ترین شیوه یعنی تراشیدن را انتخاب می‌كنند ولی برای برخی این روش عوارض‌ ناخوشایندی مثل خارش، زبر درآمدن مو و... در پی دارد و به همین دلیل از موم استفاده می‌كنند اما برخی خانم‌ها تحمل درد این كار را هم ندارند.

 

خوشبختانه در بازار محصولات بهداشتی، انواع دیگری از محصولات وجود دارد كه معایب این دو روش را ندارد و انواع و اقسام كرم‌های موبر حق انتخاب زیادی به افراد می‌دهد. این مطلب درباره این وسیله و سوال‌های رایج آن است.

 

مواد تشکیل دهنده موبرها

تركیب‌های اصلی تشكیل‌دهنده كرم‌های موبر كلسیم هیدروکساید و هیدروکسیدسدیم تیوگلیکولات است. این تركیب‌ها باعث شكسته‌شدن كراتین كه ماده اصلی تشكیل‌دهنده مو است، می‌شوند. این كرم‌ها از آسان‌ترین شیوه‌ها برای از بین بردن موها هستند اما در واقع مو را از ریشه جدا نمی‌كنند و به‌صورت سطحی باعث از بین رفتن آن می‌شوند. معمولا رشد مجدد موها بعد از 4 تا 5 روز آغاز می‌شود.

 

انواع موبر

بیشتر موبرها به صورت كرم‌ و تیوپی در بازار موجودند اما به تازگی انواع ژل‌‌مانند و اسپری آن هم كه دردسر كمتری دارند، تولید شده است.

پوست برخی افراد به موبرها حساسیت دارد. در نتیجه می‌توانید قبل از استفاده، آن را روی یك قسمت از پوستتان امتحان كنید. پیشنهاد می‌كنیم این قسمت‌ زانو یا پشت‌ زانو باشد كه اگر هم پوست واكنش خاصی مثل قرمزی، خارش یا التها‌ب نشان داد، در معرض دید نباشد. اگر پوستتان به مواد موبر حساسیت داشت، هیچ نوع دیگری از آن را امتحان نكنید چون تركیب‌ بیشتر این محصولات شبیه هم است و اگر به یك نوع واكنش نشان دادید، به احتمال زیاد به انواع دیگر آن هم حساسیت خواهید داشت.

 

اسپری موبر

 

استفاده از این موبر یک روش کاملا بی‌خطر و آسان و معمول می‌باشد که شما را برای مدتی طولانی از موهای زاید خلاص کرده و پوستی نرم به شما هدیه می‌دهد .این محصول فقط ویژه بانوان نیست و حتی آقایان هم می‌توانند از این محصول استفاده نمایند. این محصول با تضمین کارایی و کیفیت برای شما ارسال می گردد در صورت عدم رضایت برگشت محصول پذیرفته می شود.

 

 

موبر برترین برند اسپری های موبر همان چیزی است که شما نیاز دارید. این محصول منطبق بر آخرین اصول تولید محصولات بهداشتی بدون استفاده از آرسنیک در کشور ترکیه تولید شده و با مجوز وزارت بهداشت ایران وارد کشور شده است. با استفاده از اسپری مو بر کازانوا فقط در چند دقیقه از شر موهای زائد بدن خلاص شوید!

 

امروزه تقریبا” همه کرم‌ها و اسپری‌های موبر فاقد آرسنیک هستند و خطر مسمومیت منجر به آسیب گوارشی ندارند اما ورود آن‌ها به چشم و دهان موجب آزار شما خواهد شد و باید سریعا” با شستشوی فراوان با آب اقدام به پاک کردن آن‌ها از دهان و چشم نمایید.

 

 ویژگی های محصول:

 

بوی ملایم

 ضد التهابات پوستی، درد و حساسیت

تضعیف ریشه مو

ایجاد درخشندگی و لطافت پوست

 سرعت عمل بالا

ساخت کشور عربستان

بدون عوارض جانبی

 

 

آسان‌ترین، مؤثرترین و بی ضررترین راه از بین بردن موهای زائد. ریشه موهای زائد بدون هیچ سوزش و یا دردی از بین می‌رود. بدون عوارض جانبی می‌باشد. بدون ایجاد التهاب و حساسیت پوستی. ما بهترین و آسان‌ترین راه را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

 

طریقه مصرف:

ابتدا قوطی را کاملا تکان دهید سپس از فاصله ۱۰ سانتی به محل مورد نظر اسپری نمایید اجازه دهید به مدت ۸-۱۰ دقیقه روی پوست بماند سپس محل را کاملا تمیز نمایید و با آب بشویید. تاثیر مصرف را در اولین استفاده مشاهده خواهید کرد.