اسپری خوشبو کننده هوا 400 میل

اسپری خوشبو کننده هوا 400 میل

 

موارد مصرف: مناسب برای خوشبو کردن محیط خانه، اداره و سایر محیط‌های بسته , قابل استفاده روی مبلمان پارچه‌ای، پرده، فرش البسه و سایر منسوجات.

مزایا: از بزرگترین مشکلات خرید عطر و ادکلن و اسپری، اطمینان از اصل بودن آن است. شرکت پاک‌نهاد با آگاهی از این نیاز بر پا شده تا بتواند با اطمینان از اصالت کالا و آگاهی دقیق از نوع و ساختار رایحه شما را راهنمایی کند .

محصولاتی که به‌ عنوان انواع عطر شناخته می‌شوند تنها در میزان غِلظت عصاره‌های روغنی معطر در حلال آن، که می‌تواند شامل اتانول یا ترکیبی از آب و اتانول باشد متفاوت هستند. شدت و ماندگاری عطر بر اساس غلظت، شدت و طول عمر ترکیبات معطر (اسانس طبیعی / روغن عطر) مورد استفاده در آن می‌باشد: هر قدر درصد ترکیبات معطر افزایش می‌یابد، شدت و ماندگاری آن نیز زیادتر می‌شود.

اسپری نیز که برای خوشبوسازی بدن و یا محیط از آن استفاده می‌شود. اسپری‌ها از مواد طبیعی و یا از ترکیب اسانس‌ها، تثبیت کننده‌ها و حلال‌ها و ترکیبات معطر تشکیل می‌شود. مواد اولیه معطر سازنده اسپری‌ها از طریق استخراج از منابع گیاهی، حیوانی و یا از روش‌های تولید مصنوعی مواد شیمیایی تهیه می‌گردند.

از بزرگ‌ترین مشکلات خرید عطر و ادکلن و اسپری برخی از این‌ها بود که شرکت پاک نهاد آن‌ها را حل کرده است.