استفاده از کیسه فریزر برای منجمد کردن مواد غذایی

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

افراد به دلیل مشغله ی زیاد و عدم داشتن زمان کافی برای خرید مواد غذایی تازه، به ناچار مجبور به فریز کردن برخی مواد هستند. از این رو استفاده از کیسه های فریزر هر روز بیش از پیش دیده می شود. طرز صحیح نگهداری مواد غذایی منجمد، اهمیت زیادی دارد. برای اینکه مواد غذایی را در فریزر قرار دهیم به کیسه فریزر مقاوم و مناسب نیاز دداریم.
کیسه فریزر می تواند برای مدت طولانی هر نوع ماده ی غذایی را بدون اینکه فاسد شود در خود نگهدارد. در واقع این کیسه ها از موادی تشکیل شده اند که ضرری در مواد غذایی ایجاد نمی کنند و به راحتی می توان مواد را در آن ها بسته بندی کرده و در فریزر قرار داد.
در این میان انتخاب کیسه فریزر مناسب، بادوام و بهداشتی بسیار مهم است. برخی کیسه فریزرهای موجود در بازار نه تنها کیفیت خوبی نداشته و به سرعت پاره می شوند بلکه المان های لازم را نیز ندارند. در واقع مواد تشکیل دهنده ی آن ها به گونه ای است که سموم و مواد شیمیایی را به بافت مواد غذایی منتقل می کند.
کیسه فریزرها باید از یک نوع ماده ی پلاستیکی با دوام تشکیل شده باشد تا با قرار گرفتن مواد غذایی درون آن، دچار پارگی نشود. همچنین باید دوخت مناسبی داشته باشند. کیسه فریزرهای شفاف به مراتب از کیسه فریزر های رنگی بهتر هستند. رنگ موجود در ترکیبات کیسه می تواند به مواد غذایی منتقل شده و آن را دچار مسمومیت کند.
علاوه بر این، کیسه ها باید ابعاد مناسب و استاندارد داشته باشند و همچنین نوع بسته بندی آن ها به گونه ای باشد که استفاده از آن را راحت تر کند. از این رو کیسه های رولی و پاکتی می توانند مناسب باشند.
شرکت پاک نهاد برای مشتریان وفادار خود، در زمینه تولید و توزیع انواع کیسه فریزر(چسبی-رولی-پاکتی و..) ،محصولات مقرون به صرفه و درجه یکی ارائه می دهد. این کیسه ها از مرغوبترین مواد اولیه پلی اتیلن سبک LDPE و پلی اتیلن LLDPE و مواد نو و درجه یک هستند. با خرید این محصولات می توانید از عدم مسمومیت مواد غذایی و همچنین کیفیت مطلوب؛، مطمئن باشید.